برگزاری دوره های آموزشی سیستم های زمین( ارتینگ) و حفاظت صاعقه

در این بخش به معرفی خدماتی که شرکت "برق و صنعت رساء" ارائه می کند می‌پردازیم.

در سالیان اخیر سیستم های زمین (ارتینگ)، هم بندی و حفاظت صاعقه توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. موید این موضوع تدوین تعداد قابل توجهی استاندارد و دستورالعمل جدید و همچنین برگزاری دوره های آموزشی متنوع در این حوزه کاربردی از صنعت می باشد. علی رغم اهمیت روزافزون این موضوع در صنایع مختلف، در کشور ما مهندسین برق و الکترونیک عملا دوره های آموزشی متناسب و درخور در تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی خود نداشته اند و در نتیجه به ندرت می توان تازه فارغ التحصیلی یافت که حتی اصول اولیه و پایه در این موضوع را در دوره تحصیلی خود در دانشگاه فراگرفته باشد. لذا با یک بررسی میدانی در بازار این رشته از صنعت مشاهده می شود که اغلب افراد و گروه های غیر متخصص حتی بدون داشتن دانش پایه مهندسی برق در حال فعالیت بوده که متاسفانه در بسیار از موارد منجر به کارها و اقدامات غیر اصولی می شود.

جمیع مطالب فوق نشان می دهد که بازار و صنعت در حوزه سیستم های زمین و حفاظت صاعقه تشنه متخصصان لبریز از دانش و تخصص می باشد.

برگزاری دوره‌های آموزشی

هر اشتباهی در راستای اشتیاقتان، نشان دهنده لزوم ایجاد مسیر جدید در جهت رشد و تعالی می‌باشد.

شرکت برق و صنعت رساء همواره سعی بر آن داشته تمامی دوره های آموزشی خود را مطابق بروز ترین استاندارهای ملی و بین المللی ارائه نماید.

  • پیش ثبت نام دوره

جهت پیش ثبت نام دوره فرم زیر را تکمیل نمایید با شما تماس خواهیم گرفت .

"*" indicates required fields

Hidden
  • دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره و یا هر گونه سوال با کارشناسان ما در مجموعه “برق و صنعت رساء” تماس بگیرید با افتخار پاسخ گوی شما هستیم.

  • شماره ثابت:
  • استعلام قیمت

لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.

  • شماره ثابت: